| Использование | Инструменты для бурения фундамента |
|---|---|
| Гарантия | 1 год |
| Название продукта | Адвокатура Келли 4С13м инструментов учредительства сверля для бурового оборудования Соилмек СР60/СР4 |
| тип | Сцепление / трение |
| Глубина бурения | 20-120m |
| Имя | Кувшин для почвы |
|---|---|
| Package | wooden case |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Упаковывая детали | Подгонянный |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Тип | Замыкание / трение / комбинированная стойка Келли |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Использовать | Добыча руды, глубокая разработка, дорога, мосты, буровые инструменты |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| тип | Сверла |
|---|---|
| Упаковка | Случай |
| Количество произведений | 1 |
| Материал | стальная, высококачественная сталь углерода |
| Размер | Настроить |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Элемент | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Применение | Машина для выкапывания отверстий с помощью ствола. |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Элемент | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Гарантия | 1 год, 6 месяцев |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Гарантия | 6 месяцев |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill soilmec Type interlocking kelly bar for Piling |