| основание | CAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| Модель | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Drill diameter | 2m |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Упаковывая детали | Подгонянный |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Имя | Коробка Келли |
| Диаметр | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| Место происхождения | Шаньдун, Китай |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Имя | Келли Гид |
| material | 35CrMo |
| Warranty | 3 months |
| Применение | Оборудование сверля отверстия учреждения |
|---|---|
| Двигатель | CAT |
| Максимальная сверля глубина | 61M |
| Максимальное сверля Diammeter | 1500mm |
| Бренд | Soilmec |
| Применение | Оборудование для бурения отверстий на фундаменте |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Max Drilling Depth | 77M |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| Бренд | Сольмекс |
| Материал | steel/35 CrMo |
|---|---|
| Тип | 25T 30T 40T |
| Внутренний подшипник | SKF, СИГАРЕТА |
| преимущество | Высококачественный и цена по прейскуранту завода-изготовителя |
| Гарантия | 3 месяца |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Spearhead |
| Material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| Имя | Шкив |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Size | 400mm |
| Type | or Customerized |
| Имя | Шкив |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Thickness | 330mm |
| Type | or Customerized |