| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Упаковывая детали | Варианты пакета: Стандарт Упаковка & грузить: Паллет с полиэтиленовой пленкой |
| Использование | блокировка келли бар |
|---|---|
| Product name | Drive section |
| Max Drilling depth | 30m-100m |
| Max Diammeter | 4700mm |
| Lock Type | interlocking |
| Name | BFZ80 |
|---|---|
| Tip Material | Alloy steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Твердость | 42 часа |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| Наименование продукта | Комбинированный тип решетки OD440/3/13m |
|---|---|
| Element | 4 |
| Drilling depth | 32m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Применение | Большие калибровые стволы с фундаментом |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| Число разделов | 3/4/5 |
| Упаковывая детали | клиент |
| Name | Chain assembly |
|---|---|
| Подсказки | 40Mn |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Type | pc120 |
| Имя | Двигатель |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Применение | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane пилинг-станции Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Рабочее давление | 0-1000 ((mpa) |
| Condition | New |
|---|---|
| Применение | Работа с вращающейся буровой установкой |
| Фирменное наименование | JTHL |
| Quality | Reliable Highest |
| Давление | Сцепление, трение, комбинированное |
| Имя | двигатель Рексрота |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Твердость | Крепко |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| Имя | двигатель Рексрота |
|---|---|
| Материал | чугун |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |